Şirketimizin Geçmişi

Firmamızın detayları bilgilerine bu bölümden ulaşabilirsiniz.

2002 yılında “İstanbul’da kirli koltuk kalmayacak” düşüncesiyle kurduğumuz Göztepe Koltuk Yıkama şirketimiz firmamız ile sizlere her zaman daha iyi hizmet verebilmek için, kurulduğumuz günden itibaren kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. 18 yıldır tüm ekibimiz ile yerinde koltuk yıkamanın her detayını bilerek işimizi severek, titizlik ve disiplin içinde yürütmekteyiz. Koltuk yıkama, yatak yıkama, sandalye yıkama, kanepe yıkama, cami halısı yıkama, halıfleks yıkama ve çekyat yıkama ile 7/24 sizlere hizmete hazırız. Verdiğimiz temizlik hizmeti son derece profesyonelce, disiplinli ve titizlikle yürütülmektedir. Göztepe Koltuk Yıkama şirketi olarak, İstanbul’un her semtine yerinde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.
Firmamız İstanbul genelinde, yılın her günü ve saatinde; en uygun fiyat, en ucuz, en temiz, en dikkatli, en disiplinli, en iyi ve en uzman şekilde hizmet vermektedir. Ayrıca firmamız İstanbul’daki diğer koltuk yıkama firmaları arasında en çok tercih edilenidir. Servis ağı gelişmiş ve gelişmekte olan, son teknoloji harikası makinelerimiz ve uzman ekiplerimiz ile sizlere her zaman en iyi hizmet garantisi vermekteyiz. Kendimizi gelişmek konusunda hiçbir zaman durdurmamaktayız, her daim gelişmeye devam etmekteyiz. Biz Göztepe Koltuk Yıkama firması olarak, tüm ekibimiz ve birçok yenilik ile karşınızdayız. Sizin bize daha kolay ulaşabilmeniz ve daha hızlı bilgi alabilmeniz için, temizlenecek koltuklarınızın fotoğrafını Whatsapp ile bize ulaştırmanız halinde, hızlıca fiyat bilgisi alabilirsiniz. Koltuklarınızın yıpranmadan tertemiz olmasını istiyorsanız, mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.
Verdiğimiz tüm hizmetlere garanti veriyoruz. İstanbul’un tüm yakalarına, semtlerine, mahallelerine; yerinde koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. Üstelik randevu almanız halinde, istediğiniz saatte sizlere hizmet vermekteyiz. Göztepe Koltuk Yıkama ekibi olarak koltuklarınıza gerekli işlemi, dikkatli ve titizlik içinde yaptığımız incelemelerimiz sonucu yapmaktayız. Her koltuğun dokusu, yüzeyi, kumaşı farklıdır. Bu yüzden her koltuğun istediği temizlik malzemesi de farklıdır. Bu konuda uzman arkadaşlarımız koltuğunuzu inceledikten sonra, koltuğunuza en uygun temizlik yöntemini ve temizlik malzemesini kullanmaktadır.

Kaliteli ve Yerinde Hizmet İmkanı

Koltuk yıkama ekibimiz her zaman işlerini titizlikte yapmaktadır. Koltuklarınızın dikkatlice incelenmesi sonucu yıpranmadan tertemiz olacağının garantisini veriyoruz. Göztepe Koltuk Yıkama şirketimiz istediğiniz saatte İstanbul’un neresinde olursanız olun 7/24 sizlere hizmet vermektedir. Koltuklarınız ilk günkü gibi tertemiz ve yepyeni olacak. Göztepe Koltuk Yıkama şirketimiz, evde koltuk yıkama işlememi sırasında herhangi bir eşya ya da zemine zarar vermemektedir. Evde Koltuk yıkama işlemi sırasında yüzeyin renginde solma ya da koku olmayacağının garantisini vermekteyiz. Fiyatlarımız son derece uygun olup, aynı evde iki ya da daha fazla takım temizlenmesi durumunda fiyat indirimlerimiz de mevcuttur. Koltuklarımız en çok kullandığımız eşyalardan biridir. Dolayısıyla da en çok kirlenen eşyalardan biridir. Kirli koltuklar bakteri yuvasına dönüşerek sağlımız için bir tehlike olmaya başlayabilir. Koltukların derinlemesine temizlenmesi ve temizlenirken de ilk günkü sağlamlığını ve yeniliğini kaybetmemesi de ev bütçemiz ve göz zevkimiz için önemlidir. Biz Göztepe Koltuk Yıkama firması olarak koltuklarınızın yıpranmadan, koku olmadan, rengi solmadan, sağlığınıza tehdit olmadan, kendi evlerimizde de rahatlıkla kullandığımız, deterjan ve son teknoloji makineler ile tertemiz yapma garantisi vermekteyiz. Koltuklarınız, genellikle evinizde en çok vakit geçirdiğiniz odalarda bulunur. Hijyenik ve sağlıklı bir ev ortamı için koltuklarınızın temiz olması şart. Koltuklarınızın derinlemesine temizlenmesi, bunu yaparken de yıpranmadan sapasağlam kalması önemlidir. Biz size bu hizmeti eksiksiz bir şekilde verebileceğimize eminiz. Göztepe koltuk yıkama ile koltuklarınız artık temiz kalacak, detaylı bilgi için iletişim kanallarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Çalışırken Fotoğraflarımız

Firmamızdan hemen Fiyat Alın!

Göztepe Koltuk Yıkama firmamız sizleri hazır pozisyonda beklemektedir. Aşağıda bulunan bölüme gerekli bilgileri sağlayın, biz sizle iletişim kuralım!