Göztepe Koltuk Yıkama Hizmet Detayları


Koltuklarınız yeterince temiz oluyor mu? Hangi yöntemleri kullanarak temizliyoruz? Bunlar hakkında biraz bilgi verelim.

Koltuk Yüzeyine Uygun Araçlar


Koltuk yıkama işlemini titizlikle gerçekleştiren firmamız; koltuk, kanepe, yatak gibi eşyalarınızın türüne uygun olarak yıkama işlemi gerçekleştirmektedir. Koltuklar dahil diğer eşyalarınızın yüzeylerine uygun araçlarla faaliyet gösteren firmamız, son teknolojik araçlar kullanılmaktadır. Ayrıca anti-bakteriyel temizlik ürünleriyle koltuk yıkama işlemi yapan firmamız, eşyalarınızın yıpranmasına izin vermeden inatçı lekelerin çıkarılmasını otomatik araçlarıyla özenli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Yüksek Kalite Malzeme Kullanımı


Firmamız, koltuk ve halı yıkama hizmetini geçerli hijyen kurallarına uygun olarak; insan sağlığına zarar vermeyen anti-bakteriyel temizlik malzemeleri kullanarak gerçekleştirmektedir. Koltuk, yatak, çekyat, halı gibi eşyalarınızın yüzeylerine zarar vermeyen yüksek kaliteli temizlik malzemeleri kullanan firmamız, bu işlemleri son teknolojik yıkama makineleri ile gerçekleştirmektedir. Kaliteden ödün vermeden hizmet sunan firmamız, müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır.

Lekelere Özel Çözüm


Koltuk ve halı yıkama işlemlerini özenle yerine getiren firmamız, hijyen kurallarına uyarak faaliyetlerine devam etmektedir. Eşyalarınızın yıpranmasına izin vermeden lekelerine özel çözümler sunan firmamız, lekelere müdahale ederken anti-bakteriyel temizlik malzemeleri kullanmaktadır. Koltuk, halı gibi eşyaların yüzeylerine uygun son teknolojik makinelerle lekelere müdahale etmektedir.

Diğer Hizmetlerimiz

Her zaman belirttiğimiz gibi siz değerli müşterilerimiz bizler için sadece Koltuk Yıkama müşterisi değilsiniz. Sizlere verdiğimiz hizmetlerden bir kaç tanesini burada belirtip açıkladık.

Göztepe Halı Yıkama

Göztepe halı yıkamayla halılarınız daha temiz ve daha hijyenik olacak. Her halının kendine özgü yıkanma şekli vardır. Halılarınızın yapısını ve tekniğini göz önüne alarak otomatik halı yıkama makinelerinde bitkisel ürünlerle yıkıyoruz. Kullandığımız ürünler insan sağlığına zarar verecek katkı maddesi içermemektedir. Müşterilerimizin sağlığını önemseyerek, bu yolda ilerliyoruz. Halılarınızın en uygun yöntemlerle tozu alınır ondan sonra yıkama makinesinde yıkanır, sıkma işleminden sonra kurutma işlemi kapalı ortamlarda nem alma yöntemiyle yapılır. Hizmetimizde sağlık ve hijyen en ön plandadır. Göztepe Halı Yıkama olarak profesyonel ekipmanlarla halılarınızı hijyen koşullarında yıkıyoruz. Halılarınız zarar görmeden ve kirlenmeden, temiz bir biçimde paketlenip evinize teslim edilir. Halılarınızı zamanında teslim etmek firmamız için önemlidir. Kapıdan alıp kapıya teslim edilen halılarınız için ekstra bir teslim ücreti talep edilmemektedir.

Göztepe Koltuk Yıkama

Koltuk yıkamada öncü olmayı hedefleyen Göztepe koltuk yıkama koltuklarınızı temiz ve özenle yıkamaktadır. Kirlenmiş koltuklarınızı kaliteli malzemelerle dilerseniz evinizde dilerseniz de merkezimizde yıkayıp size teslim ediyoruz. Firmamıza özel yöntemlerle koltuklarınızdaki kir, bakteri ve lekelerden sizi kurtarıyoruz size de ailenizle bu temizliğin keyfini sürmek kalıyor. Göztepe Koltuk Yıkama olarak insan sağlığı firmamızın temel prensibidir. Koltuklarınızı derisine, kılıfına zarar vermeyerek,rengini solmasını engelleyen ürünlerle yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz. Yüksek buhar gücüne sahip cihazlarla derinlemesine bir yıkama işlemi gerçekleştiriyor en dipteki lekeleri bile yok ediyoruz. Profesyonel ekip ve son teknoloji makinelerle bu sektörün en iyilerindeniz. Tüm koltuk yıkama işleri için güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz.

Göztepe Yatak Yıkama

Göztepe Yatak Yıkama ile yataklarınız uygun sıcaklıklarda özenle yıkanmaktadır. Günün en az 8 saatini geçirdiğiniz yataklar kirleniyor ve mikrop yuvası haline gelebiliyor. Bu da sağlık açısından büyük bir risk yaratmaktadır. Yatak yıkama hizmetini tecrübeli ve deneyimli ekibimizle sunuyoruz. Her türlü lekeyi özen ve dikkat ile çıkartıyoruz. En uygun bitkisel ürünlerle size hijyenik ve anti bakteriyel bir yatak temizliği sunuyoruz. Böylelikle yataklarınızda güvenli, huzurlu ve sağlıklı bir uyku çekebilirsiniz. Özel vakumlu makineler ve buhar gücüyle yataklarınızı temizliyoruz. Firmamız nitelikli ekibiyle her yatakta üstün temizlik sağlıyor. Uygun fiyatlarla size evinizde hizmet veriyoruz. Yatak temizliğinde öncü ve bir numara olma yolunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Yıkanacak yataklarınız için firmamıza iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz

Göztepe Araç Koltuk Yıkama

Göztepe Araç Koltuk Yıkama ile aracınızın iç temizliği kaliteli temizlik ürünleriyle sağlanmaktadır . Araçlarınızı kirden arındırıp tertemiz olmasını sağlıyoruz. Arabaların koltukları camlar açık olunca yol esnasında türlü toz ve kire maruz kalır. Bu kirleri yok ederek koltuklarınızı yıkıyoruz ve araçlarınızı kirden arındırıyoruz. Araç koltuklarınızı dikkatlice yıkayarak herhangi bir zarar görmesini engelliyoruz. Özellikle yolcu trafiğinin fazla olduğu veya iş sebebiyle sürekli kullanılması gereken araçların koltuk kısımları çok sık kirlenmektedir. Bu kirlilik temizlenmediğinde koltukların erken yıpranmasına neden olmaktadır. Bu yıpranmaları engellemek için koltuklarınızı özenle temizliyoruz ve size hijyenik bir araç kullanmak kalıyor. Tüm araçların koltuklarını buharlı makinelerimiz ve özel temizleyicilerimiz sayesinde kolayca yıkayabiliyoruz. Araç koltuk yıkama hakkında daha fazla detay almak veya talep oluşturmak için iletişim kanallarımız üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Göztepe Battaniye Yıkama

Firmamız elindeki endüstriyel makinelerle battaniyelerinize inanılmaz bir temizlik sunuyor. Sizin sağlığınız için hususi olarak seçilmiş cihazlar ve makinelerle derinlemesine bir hijyen ve temizlik elde ediyoruz. Bu hijyeni firmamıza özel bitkisel ürünlerle sağlıyoruz. Battaniyelerinizi antibakteriyel şekilde yıkanmış olarak size teslim ediyoruz. Battaniyelerinizin içindeki mikroorganizmaları yok ederek size benzersiz bir temizlik hizmeti sunuyoruz. Evde yıkama ile temizlenmesi zor olan battaniyelerde tam bir temizlikten bahsetmek zordur. Battaniyelerin diplerine kadar işlemiş bakteri,kir ve lekelerden tamamen arındırılması gerekmektedir bu da ancak profesyonel bir ekip tarafından yapılabilmektedir. Evden alınıp eve teslim edilen battaniyeleriniz özel ekipmanlarla yıkandıktan sonra sıkma ve kurutma aşamalarında geçerek size paketli şekilde ulaşmaktadır. Sizler de battaniyelerinizi güvenle yıkatmak için Göztepe Battaniye yıkama firmamızı tercih edebilirsiniz.

Göztepe Yorgan Yıkama

Göztepe yorgan yıkama hizmetinizde, artık yorgan yıkayıp nerede kurutacağım derdine son veriyoruz. Yorganlarınızı sağlık ve hijyene uygun koşullarda yıkayıp adresinize teslim ediyoruz. Uzman ve kaliteli elemanlarla en son model makinelerde yorganlarınıza zarar vermeyecek şekilde yıkıyoruz. Yorganlarınızı antibakteriyel ürünlerle yıkayarak derinlemesine bir temizlik sunuyoruz. Yün ve pamuktan oluşan yorganlarınız için bitkisel içerikli ürünler kullanıyoruz. Yıkama sırasında kullanılan ürünler alerjen madde içermez .Sağlığa herhangi bir zararı yoktur. Kurutmayı kapalı alanda yapıp nem ve rutubet kokusu olmadan titizlikle paketliyoruz. Yorganlar kışın tercih edildiği için daha çok kış mevsiminde kirlenmektedir ve üzerimize direk temasta olan bu ürünlerin temiz olması çok önemlidir. Bu yüzden yorganlarınızı titizlikle yıkayan firmamız sağlığınızı da gözetmektedir. Güvenle kaliteli yorgan yıkama hizmeti almak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Firmamızdan hemen Fiyat Alın!

Göztepe Koltuk Yıkama firmamız sizleri hazır pozisyonda beklemektedir. Aşağıda bulunan bölüme gerekli bilgileri sağlayın, biz sizle iletişim kuralım!